tenismanya.com | Türkiye | TEB Tennis Stars Series Çekilişi Sonuçları

Bunu paylaş

Türkiye

TEB Tennis Stars Series Çekilişi Sonuçları

26 Kasım'da düzenlenecek olan TEB Tennis Stars Series mücadelesini tribünden izleyecek üç çift yapılan çekilişle belli oldu.

Pazar günü İstanbul, Sinan Erdem Spor Salonunda ikincisi gerçekleşecek olan TEB Tennis Stars Series maçı için yaptığımız kampanyaya tenis severler büyük ilgi göstermiştir.

tenismanya.com internet sitemizin yayın hayatının henüz başlarında olması ve tahminimizden fazla bir ilgi görmemiz nedeniyle temin ettiğimiz bilet adetinin az olduğu tarafımızdan da gözlemlenmiştir. Gözlemlenen bu heyecan, ilgi ve istek sonucu önümüzdeki zaman içerisinde düzenlenecek organizasyonlarda daha fazla tenis sever üyemizin kazanmasını sağlamayı da bildirmek isteriz.

Yapılan çekiliş sonucu 3 kişi çift kişilik bilet kazanmış olup  kazanan talihlilerin kullanıcı adları aşağıda açıklanmıştır. Kazanan talihlilerin biletlerini almaları için açıklama listesini dikkatle okumalıdır.

KAZANAN TALİHLİLER

  • selen
  • tufany
  • Senem

YEDEK TALİHLİLER

  1. Yedek : EminCeylan
  2. Yedek : emine
  3. Yedek : Beyza_Unubol

ÖNEMLİ

  1. Kazanan talihliler aşağıda yer alan iletişim formunu doldurmaları gerekmektedir.
  2. Formu doldururken tenismanya.com sitesine kayıt aşamasında kullanılan e-posta bilgisi verilmelidir.
  3. Kazanan hem asıl hem de yedek talihliler 23.11.2017 saat 12:30’a kadar iletişime geçmelidir. İletişime geçmeyen talihlilinin hakkı ilk yedeğe devredilecektir.
  4. Kazanan asıl ve yedek talihlilerin başvurusu sonucu yeterli sayı olmaması halinde kazanan talihliler haricinde yeni çekiliş yapılarak 23.11.2017 saat 18:00’a kadar yeni çekiliş yapılarak duyuru yapılacaktır.

Bunu paylaş